Херсонський заклад дошкільної освіти № 40 ХМР

 
Новини

В Україні триває інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Нещодавно вийшов новий ролик.
Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

Проєкт реалізується на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні проєкт ”Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International, у тісній співпраці з Офісом Президента України, за участі Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки.

https://www.youtube.com/watch?v=_qHmrzwHohQ&t=4s

 

З 16 по 23 листопада 2021 року проведено методичний тиждень педагогічної майстерності «Впровадження інтегрованої форми організації занять як концепції підвищення компетенції дошкільників»

Метою цього заходу стало підтримка ділового тонусу вихователів, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості та здатність до самооцінювання.

Свою майстерність продемонструвало 12 педагогів, які провели інтегровані заняття з мовленнєвого спілкування та  іншими видами діяльності діяльності для дітей 3-го, 4-го, 5-го та  6-го року життя за такими темами:

- ранній вік «Доріжки для сестричок» (з сенсорного-пізнавального напряму та образотворчого  мистецтва, вихователь ЛАПТЄВА О.)

- молодшій вік «Листопад – зазирнув у ліс і сад» (з аплікації та дитина у соціумі, вихователь ДМИТРЕНКО О.)

- середній вік «Веселий їжачок» (з аплікації     та ознайомлення з природним довкіллям, вихователь ЛИТВИНЕНКО А.)

- старшій вік «Совиня» (з нетрадиційної техніки аплікації та грамоти, вихователь ВАСИЛЬЧЕНКО Л.)

Вихователі протягом тижня продемонстрували особистий рівень педагогічної майстерності та представили досвід своєї роботи з використанням інноваційних педагогічних технологій шляхом колективних переглядів організованої навчальної діяльності та інших форм роботи з дошкільниками.

Тож, педагоги нашого ЗДО практикують крім традиційних і нестандартні форми роботи, які сприяють розвитку індивідуального стилю.

 


В ніч з 31 жовтня на 1 листопада частина суспільства (в тому числі і українського) святкує «свято» Хелоуін (Helloween).

28 жовтня в групі "Зірочка" вихватель ЗЕЛЕНСЬКА Катерина провела свято Хеллоуїна для дітей  старшого дошкільного віку. Метою свята було: познайомити дітей з традиціямі, обрядами та віруваннями давніх народів та традиціями та обрядами наших пращурів – слов’ян . Розширити знання дітей про звичаї, традиції народів Європи, розвивати їхній кругозір, формувати культуру поведінки, культуру почуттів; розвивати навички правильного використання мовних форм ввічливості, навчати чемного ставлення до людей.

 

 

23 жовтня оголошено результати міського конкурсу для дошкільників м. Херсона "Крок до зірок""

Вихованець старшої групи № 5 "Сонечко" САРАХМАН Богдан отримав диплом за артистизм у номінації "Осінній колаж". На конкурсі Богдан виконував вірш Є. Гуменко "Петрусь"., підготувала вихованця вихователь ВАСИЛЬЧЕНКО Лілія. Вітаємо!!!

 

 

27 вересня - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

 27 вересня в ЗДО № 40 відзначили Всеукраїнський День дошкілля, на якому вшановували працю вихователя і всіх дошкільних працівників. А це –  і помічники вихователів,  і сторожа, і пралі,і  кухарі – тобто всі, хто так чи інакше забезпечує змістовне і комфортне перебування малюків у закладі дошкільної освіти До свята малюки підготували виставку поробок.

 

УВАГА!

З 01 серпня відновлено діяльність ЗДО. Просимо всіх до закладу!

Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують заклади дошкільної освіти під час карантину

Шановні батьки!

У зв’язку з відкриттям закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись наступних правил:

 

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 17.30: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 до 8.00, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.

4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

5. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики.

6. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.

7. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).  

8. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу,  сторінку вихователя Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

9. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн. Контактний телефон ЗДО:  (0552) 292200 ;  e-mail: [email protected].

10. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її ї  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.                    

 

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за порозуміння!

 

Інтерактивна лялькова вистава до Дня Конституції України "Вишиванка-чарівниця"

Казка про дівчинку Оленку, яку під час прогулянки у лісі захищала вишиванка-оберіг, вишита бабусею дівчинки. Під час вистави діти приймали активну участь у таночках, іграх і руханках.

 

Святкова розвага "У літку граємо і природу оберігаємо"

До дітей в гості завітали герої мультиплікаційної стрічки "Смішарики", Крош і Нюша. Під час розваги вихованці ЗДО окрім веселощів закріпили знання про правила поведінки під час літнього відпочинку, щоб не нашкодити ні собі ні природі. 

 

 

20 травня вихованці та праціівники святкували День вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

 

8 квітня відбулась екологічна акція "Посади дерево"

до якої були залучені батьки та вихованці всіх вікових груп. Всього було висаджено 16 дерев та кущів, з яких 6 фруктових дерев та 1 кущ було висаджено на території фруктового садочка, який було створено у жовтні 2020 року в рамках екологічного завдання ЗДО № 40 на 2020/2021 н.р.

         Метою акції є формування екологічної культури, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень у дорослих та маленьких херсонців.


2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Це свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги та відзначається щороку (починаючи з 1967). День обрано не випадково, тому що це день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

У ЗДО № 40 02.04.2021 пройшло свято,  присвячені найкращим дитячим книгам світу. Педагоги обрали різноманітні форми роботи з дітьми: бесіди, заняття, екскурсії в куточок книги та конкурси. Незвичайним був й ранковий прийом дітей: на вході батьків, які приводили до закладу малюків, зустрічав П’єро із казки «Пригоди Буратіно». Педагоги кожної вікової групи приготували Скриньки добра та пропонували дорослим витягти з них листівки із побажаннями.

Захід пройшов весело, змістовно та яскраво!

 

20 березня - День щастя

        З 15 до 19 березня  у Херсонському закладі дошкільної освіти № 40 Херсонської міської ради пройшов Тиждень щастя. 20 березня — жителі всього світу  відзначають Міжнародний день щастя. Лише в липні 2012 року його запровадила Організація Об’єднаних Націй. 

        Ми вирішили попитати наших вихованців: «Що ж таке щастя?» Відповіді були дуже різноманітні, звичайно, були однакові, типу: «Щастя – це коли тебе люблять», однак, були й оригінальні. Відповіді дітей педагоги розмістили в Вайбер-групах, які не лишили байдужими дорослих.

          19 березня діти у групах створювали Долоньки щастя. Кожен вихователь підійшов дуже творчо до виконання цього завдання, залучили до акції батьків. Також й педагоги зробили свій колаж із долоньками щастя.

Родзинкою тижня стала виставка колажів з долоньками щастя, які доторкнулися до кожного серця.

        Дуже хочеться подякувати батькам за їхню не байдужість, бажання брати участь в запропонованих заходах!

 Взагалі Тиждень щастя видався щасливим. Так у нашому закладі започаткувалася гарна традиція!