Херсонський заклад дошкільної освіти № 40 ХМР

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Новини

20 травня вихованці та праціівники святкували День вишиванки

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

8 квітня відбулась екологічна акція "Посади дерево"

до якої були залучені батьки та вихованці всіх вікових груп. Всього було висаджено 16 дерев та кущів, з яких 6 фруктових дерев та 1 кущ було висаджено на території фруктового садочка, який було створено у жовтні 2020 року в рамках екологічного завдання ЗДО № 40 на 2020/2021 н.р.

         Метою акції є формування екологічної культури, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень у дорослих та маленьких херсонців.


2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Це свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги та відзначається щороку (починаючи з 1967). День обрано не випадково, тому що це день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

У ЗДО № 40 02.04.2021 пройшло свято,  присвячені найкращим дитячим книгам світу. Педагоги обрали різноманітні форми роботи з дітьми: бесіди, заняття, екскурсії в куточок книги та конкурси. Незвичайним був й ранковий прийом дітей: на вході батьків, які приводили до закладу малюків, зустрічав П’єро із казки «Пригоди Буратіно». Педагоги кожної вікової групи приготували Скриньки добра та пропонували дорослим витягти з них листівки із побажаннями.

Захід пройшов весело, змістовно та яскраво!

20 березня - День щастя

        З 15 до 19 березня  у Херсонському закладі дошкільної освіти № 40 Херсонської міської ради пройшов Тиждень щастя. 20 березня — жителі всього світу  відзначають Міжнародний день щастя. Лише в липні 2012 року його запровадила Організація Об’єднаних Націй. 

        Ми вирішили попитати наших вихованців: «Що ж таке щастя?» Відповіді були дуже різноманітні, звичайно, були однакові, типу: «Щастя – це коли тебе люблять», однак, були й оригінальні. Відповіді дітей педагоги розмістили в Вайбер-групах, які не лишили байдужими дорослих.

          19 березня діти у групах створювали Долоньки щастя. Кожен вихователь підійшов дуже творчо до виконання цього завдання, залучили до акції батьків. Також й педагоги зробили свій колаж із долоньками щастя.

Родзинкою тижня стала виставка колажів з долоньками щастя, які доторкнулися до кожного серця.

        Дуже хочеться подякувати батькам за їхню не байдужість, бажання брати участь в запропонованих заходах!

 Взагалі Тиждень щастя видався щасливим. Так у нашому закладі започаткувалася гарна традиція!