Херсонський заклад дошкільної освіти № 40 ХМР

 
ВІТАЄМО  відвідувачів вебсайта

Херсонського закладу дошкільної освіти № 40 

Херсонської міської ради!

 

Інформація до уваги!

На виконання рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 № 204 в ЗДО № 40 організовано пропускний режим та встановлені правила відвідування учасників освітнього процесу та громадян до будівлі та внутрішніх приміщень закладу.

Батьки вихованців потрапляють на територію ЗДО № 40 через центральних вхід з 7.00 до 8.15 в ранкові часи та з 16.00 до 17.30 – в вечірні, доводять дітей до будівлі закладу згідно затвердженого маршрутного листа (5 окремих входів).

Згідно даних правил прохід до ЗДО № 40 батьків з особистих питань до адміністрації можливий у години прийому або за попередньою домовленістю, про що чергового інформують заздалегідь та     у випадках незапланованого приходу до ЗДО № 40 батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, черговий з’ясовує мету їхнього приходу і пропускає в будівлю через додатковий вхід біля кабінету директора, погодивши це з адміністрацією  та з обов’язковою реєстрацією у журналі обліку відвідувачів.

/uploads/editor/12755/746572/sitepage_1/files/poryadok_kontrolno_propusknogo_rezhimu.pdf Порядок контрольно-пропускного режиму  

                                                                                             

 

     Новини